Traject

Wil je in gesprek gaan, bekijk hier wanneer de partner online is.

Wat doen we?

Als adviesbureau in verkeer en mobiliteit begeleiden we al meer dan 30 jaar overheden, bedrijven en organisaties bij het realiseren van veranderingen in mobiliteit en het verbeteren van bereikbaarheid en verkeersveiligheid. We hanteren een totale visie op mobiliteit waarbij de gebruiker centraal staat, maar ook het verkeerstechnische aspect meegenomen wordt.

Onze visie en aanpak:

  • Maatwerk, vertrekkende van de doelstellingen van de klant
  • Van studie tot concreet advies
  • Pragmatische aanpak
  • Participatie en draagvlakcreatie

Uw partner voor:

  • Fietsbeleid
  • Mobiliteitsplannen
  • Verkeersveiligheid

Contactpersonen

contactpersoon_traject_freya-de-muynck

Freya De Muynck

Mobility Expert / +32 (0)9 312 34 33 / +32 474 36 41 90 / Freya@traject.be

contactpersoon_traject_delphine-eeckhout

Delphine Eeckhout

Mobility Expert / +32 (0)9 312 34 33 / +32 495 80 58 49 / delphine@traject.be

contactpersoon_traject_bram-bruggeman

Bram Bruggeman

Mobility Expert / +32 (0)9 312 34 33 / +32 (0)471 18 63 26 / Bram@traject.be

vincent-traject

Vincent Meerschaert

General Manager / 0473 98 07 96 / vincent@traject.be

trees-traject

Trees Vandenbulcke

Projectmanager duurzame bedrijfsmobiliteit / 0471 61 04 65 / trees@traject.be

trajectje

Kristof Devriendt

Business Manager / 0472 92 02 60 / kristof@traject.be

Patrick

Patrick D'Haese

Project manager / 0478 434 556 / patrick@traject.be

Hoe kan je ons bereiken?

We zijn aanwezig op het digitale congres op onderstaande momenten. Wil je met ons (video)chatten? Klik hieronder op de Teams link.

  • dinsdag 6 oktober vanaf 9u tot 17u.
  • Woensdag 7 oktober vanaf 9u tot 15u.
  • Donderdag 8 oktober vanaf 9u tot 17u.
  • Vrijdag 9 oktober vanaf 9u tot 13u.

Ga naar Teams

We gebruiken cookies op deze website om jouw gebruikerservaring te verbeteren.
Door verder te gaan, ga je hiermee akkoord. Meer informatie